Strona główna » Nowy elektroniczny system obsługi opłaty miejscowej w gminie Kościelisko
Aktualności Gmina Kościelisko

Nowy elektroniczny system obsługi opłaty miejscowej w gminie Kościelisko

Gmina Kościelisko poinformowała o wprowadzeniu nowego systemu elektronicznej opłaty miejscowej, który ma zastąpić dotychczasowo działający ESPOM.

Nowy system działa pod nazwą Travelhost jest dedykowany dla wszystkich osób, firm zajmujących się wynajmem obiektów noclegowych (kwaterodawców). Jak zapewnia gmina daje on wygodę, oszczędność czasu oraz komfortową metodę rozliczania, ponieważ jest intuicyjny, działa za pośrednictwem przeglądarki internetowej i można z niego korzystać na wszystkich urządzeniach (komputer, tablet, telefon).
System dla inkasentów oznacza brak konieczności odwiedzania Urzędu w celu rozliczenia się z pobranej opłaty oraz wygodę i oszczędność czasu. Miesięczne rozliczenie odbywać się będzie poprzez raport generujący się w systemie automatycznie na podstawie pobranych wpłat. Kwotę widoczną na raporcie wystarczy przelać na rachunek Urzędu.

Gmina zachęca do kontaktu w celu założenia konta w systemie Travelhost, bezpośrednio z panią Anną Fidermak, która służy wszelką pomocą w tym zakresie, tel.18 20 23 470, tel. 18 20 23 400 wew. 310, lub osobiście w pok. 207 w Urzędzie Gminy Kościelisko.

źródło: Gmina Kościelisko