Strona główna » Zagadka kobiety z Krupówek. Tatrzańska Policja prosi o pomoc w identyfikacji
Aktualności Miasto Zakopane

Zagadka kobiety z Krupówek. Tatrzańska Policja prosi o pomoc w identyfikacji

Tatrzańscy policjanci z Zakopanego stoją przed nietypowym wyzwaniem. Po sobotnim incydencie na zakopiańskich Krupówkach, do szpitala trafiła młoda kobieta, której tożsamość pozostaje tajemnicą. Pomimo staranności, do dzisiaj nie udało się ustalić, kim jest ta enigmatyczna postać.

Zgłoszenie nadeszło do zakopiańskiej komendy w minioną niedzielę ze strony personelu szpitalnego. Kobieta została przewieziona do placówki z Krupówek, ale nie udało się nawiązać z nią logicznego kontaktu. NN kobieta nie wykazuje widocznych obrażeń, co jest oznaką ulgi, jednakże najbardziej kłopotliwe jest to, że nie potrafi przypomnieć sobie swojego imienia. Nawet podawane przez nią imię, Monika, budzi wątpliwości, czy jest to jej rzeczywiste imię. Jedyne, co udało się ustalić, to obecność tatuażu w postaci róży na jej prawej dłoni.

Policjanci apelują do społeczności o pomoc w zidentyfikowaniu tej tajemniczej kobiety. Każda informacja może być kluczem do rozwiązania zagadki. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tej kobiety lub mogą pomóc w jej identyfikacji, proszone są o kontakt z tatrzańską policją pod numerem +48 47 83 47 400 lub skorzystanie z numeru alarmowego 112.

źródło: Policja Zakopane
/j

tagi