Strona główna » Znamy gwiazdy Sylwestra Marzeń w Zakopanem
Aktualności Miasto Zakopane

Znamy gwiazdy Sylwestra Marzeń w Zakopanem

Zakopane.pl

Odliczanie do największego wydarzenia na Podhalu czas zacząć, o czym podczas konferencji prasowej z Zakopanego poinformowali prezes TVP Mateusz Matyszkowicz i burmistrz Leszek Dorula. Gwiazdami tegorocznej zabawy sylwestrowej będą m.in. Edyta Górniak i Justyna Steczkowska z synami, MaRina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Zenon Martyniuk z zespołem, Daria, Komodo, Sławomir i Kajra, Thomas Anders, ukraińska gwiazda Dzidzio oraz polscy przedstawiciele disco. Widzów czeka prawie pięć godzin zabawy pod sceną, która jak co roku rozłożona jest na Górnej Równi Krupowej.

Jak czytamy na stronie miasta Zakopane:
Tegoroczny sylwester Telewizji Polskiej będzie czymś więcej niż tradycyjnym koncertem. Widzów czeka niezwykły muzyczny spektakl, który przeniesie ich w świat największych gwiazd i przebojów disco, kryształowych kul, DJ-ów, remiksów i rozgrzanych do czerwoności parkietów. Akcja widowiska rozegra się wokół imponującej ruchomej DJ-ki.Wszystko to z wykorzystaniem technologii nowej generacji projektorów, mobilnych ekranów, multimediów i feerii świateł. Mając na uwadze aspekt ekologiczny i ekonomiczny, przy budowie scenografii zostaną wykorzystane elementy z ubiegłorocznego show sylwestrowego.

Niecodziennymi występami bezsprzecznie będzie duet Edyty Górniak z swoim synem Allanem „Enso” Krupą, który w roli DJ-a będzie towarzyszył Mamie na scenie. Także ze swoim synem Leonem Myszkowskim i jego DJ-ską formacją „Mike& Laurent” wystąpi Justyna Steczkowska. Na zakopiańskiej scenie pojawi się jak co roku, międzynarodowa gwiazda. Która? Tego jeszcze nie wiemy.

W sylwestrowy wieczór wystąpią też: MaRina, Sławomir i Kajra, Maja Hyży, Kasia Moś, Grupa KOMBI Łosowski, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, zespół Felivers czy barwna karawana Don Vasyla.

O podhalański klimat z góralskim przytupem zadbają: Golec uOrkiestra, Staszek Karpiel-Bułecka oraz kapela Ciupagi. Obecność Thomasa Andersa, współtwórcy legendarnego duetu Modern Talking ucieszy fanów lat 80.

Z gigantów disco zaprezentują się: Piękni i Młodzi, Playboys, Weekend, Defis, Classic, Boys, MiłyPan, Voyager, Blanka i niekwestionowany król gatunku – Zenon Martyniuk z zespołem, którego „Oczy zielone” zna chyba każdy Polak. O oprawę choreograficzną zadbają tancerze Agustina Egurroli.

Sylwestrowy koncert poprowadzą: Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Iza Krzan, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Norbi.

Źródło: Biuro Prasowe TVP

tagi