Strona główna » DZIEŃ Z RATOWNIKAMI TOPR – licytacja dla WOŚP
Aktualności Miasto Zakopane

DZIEŃ Z RATOWNIKAMI TOPR – licytacja dla WOŚP

Chcesz poznać pracę Ratowników TOPR od kuchni ? Przeżyć niezapomniany dzień w dyżurce Topru, czy odwiedzić bazę śmigłowca Sokół ? Już kolejny rok podczas licytacji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Ratownicy TOPR proponują wylicytowanie dnia pełnego górskich wrażeń.

Kwota zebrana podczas licytacji w całości zasili zbiórkę na rzecz walki z sepsą prowadzoną podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W programie dnia: śniadanie w siedzibie TOPR oprowadzenie po siedzibie z wprowadzeniem w specyfikę pracy ratowników i innych osób zatrudnionych w TOPR odwiedziny w bazie śmigłowca Sokół przejazd lub wycieczka do tatrzańskiego schroniska wraz z obiadem w schronisku poznanie pracy ratowników TOPR pamiątkowe zdjęcie z ratownikami.

Zwycięzca aukcji może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Ratownicy zapowiadają że, oprócz dnia pełnego atrakcji czekać będzie także zestaw gadżetów Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzień odwiedzin w TOPR do ustalenia po wygraniu aukcji.

Kwota wylicytowana to już prawie 10 000 zł, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 20 dni!

Link do aukcji: https://allegro.pl/…/dzien-z-ratownikami-topr-13152870271

źródło: TOPR

tagi