Strona główna » Top 3 najtańsze całodniowe Skipassy pod Tatrami
Aktualności Sport

Top 3 najtańsze całodniowe Skipassy pod Tatrami

Jeśli planujecie zimowe szusy na Tatrzańskich stokach narciarskich, zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem najtańszych stoków. Tutaj nie wydacie milionów podczas jazdy na nartach z dziećmi, w czasie ferii zimowych, nawet w najwyższym sezonie!

Sporo stoków narciarskich oferuje pakiety rodzinne oraz zniżki na karnety narciarskie dla dzieci poniżej określonego wieku.
Poniżej zaprezentowaliśmy top 3 ośrodków narciarskich, które nawet w sezonie oferują najtańsze karnety.

Top 3 najtańsze całodniowe skipassy pod Tatrami
1. Gubałówka
Gubałówka oferuje najtańsze karnety na szusowanie w Polsce. Skipass całodzienny dla dorosłego kosztuje tutaj tylko 89 zł.
Oferta: Stacja oferuje stok z wyciągiem orczykowym, tor do snowtubingu i snowpark do swobodnych zabaw. Na Gubałówce działają inne atrakcje takie jak np.: park iluminacji Kraina Światła.
źródło: https://www.pkl.pl/gubalowka/cennik-karnetow.html

2. Małe Ciche
Stacja otwarta od 09:00 – 21:00, oferuje całodniowy Skipass normalny w cenie 140 zł, co daje jej drugie miejsce w naszym rankingu.
Oferta: Możemy korzystać z wyciągu orczykowego, taśmowego i kolei. Możemy śmigać na nartach i snowboardzie, a dla początkujących otwarta jest także szkółka narciarska.
źródło: https://maleciche.com/stacja-narciarska/wyciagi

3. Nosal
Łagodne wyciągi dla całej rodziny. Kolejny obiekt oferuje jedną z tańszych opcji zimowego szaleństwa. Całodniowy Skipass dla dorosłego kosztuje 145 zł.
Oferta: Różne poziomy trudności i długości tras, szkółka narciarska oraz wyciąg orczykowy.
źródło: https://nosal.pl/

/JL

tagi