Strona główna » Memoriał Józefa Oppenheima na Szymoszkowej
Aktualności Miasto Zakopane

Memoriał Józefa Oppenheima na Szymoszkowej

Zbliża się kolejna odsłona BGK Memoriału Józefa Oppenheima w narciarstwie skitourowym, biegowym, biegach i nordic walking.

W sobotę, 25 marca 2023 roku, odbędzie się druga edycja BGK Memoriału Józefa Oppenheima, zorganizowanego przez Klub Sportowy SN PTT 1907 Zakopane, który w zeszłym roku świętował 115-lecie swojego istnienia. Impreza odbędzie się na Stacji Narciarskiej Polana Szymoszkowa i skupi się na różnych konkurencjach, takich jak narciarstwo skitourowe, biegi, nordic walking oraz narciarstwo biegowe. Trasa będzie miała długość 1400 metrów i będzie bardzo wymagająca, ze względu na przewyższenie wynoszące aż 265 metrów. Stacja Narciarska Polana Szymoszkowa jest współorganizatorem wydarzenia.

W BGK Memoriale Józefa Oppenheima każdy uczestnik będzie miał możliwość wyboru formy pokonania trasy o długości 1400 metrów i przewyższeniu 265 metrów. Dostępne opcje to narciarstwo skitourowe, narciarstwo biegowe, bieg lub marsz z kijkami nordic walking. W kategorii open w każdej z konkurencji zostaną nagrodzeni najlepsi zawodnicy, którzy najszybciej zdobędą szczyt Szymoszkowej.

Rejestracja online jest dostępna na stronie https://pifsport.com.pl/bgk-memorial-jozefa-oppenheima-w-narciarstwie-skitourowym-biegowym-biegach-i-nordic-walking/ do 23 marca 2023 roku.

/j

tagi