Strona główna » Muzeum Tatrzańskie wyróżnione Marką Tatrzańską za projekt remontów drewnianych filii
Aktualności Kultura Miasto Zakopane

Muzeum Tatrzańskie wyróżnione Marką Tatrzańską za projekt remontów drewnianych filii

Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem może się pochwalić kolejnym wyróżnieniem – Marką Tatrzańską. To lokalny certyfikat jakości ustanowiony przez Starostwo Powiatowe w Zakopanem, który przyznawany jest wyjątkowym usługom, produktom, inicjatywom oraz ludziom, którzy łączą tradycję z nowoczesnością i w ten sposób przyczyniają się do rozwoju regionu tatrzańskiego.

Muzeum Tatrzańskie zostało wyróżnione Marką Tatrzańską za projekt remontów drewnianych filii, który był realizowany z wielką starannością i zaangażowaniem. Kapituła doceniła wysiłek włożony w odrestaurowanie tych zabytkowych obiektów oraz dbałość o zachowanie ich oryginalnego charakteru.

  • To dla nas ogromna satysfakcja i wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze starania zostały dostrzeżone i docenione przez Kapitułę Marki Tatrzańskiej – mówi dyrektor Muzeum Tatrzańskiego.

Muzeum Tatrzańskie nie jest jedynym laureatem Marki Tatrzańskiej. Wyróżnienie otrzymały również inne instytucje, wyjątkowe usługi, produkty i inicjatywy związane z regionem tatrzańskim oraz osoby, które przyczyniają się do jego rozwoju.

Muzeum to ważna instytucja kultury, która nie tylko chroni i promuje dziedzictwo kulturowe regionu tatrzańskiego, ale również angażuje się w różnorodne projekty społeczne i edukacyjne. Wyróżnienie Marką Tatrzańską to dowód na to, że praca Muzeum Tatrzańskiego jest doceniana przez lokalną społeczność oraz instytucje związane z regionem tatrzańskim.

źródło: MT
/j

tagi