Strona główna » Prace drogowe przeniesione z poniedziałku na wtorek- uwaga na utrudnienia!
Aktualności Miasto Zakopane

Prace drogowe przeniesione z poniedziałku na wtorek- uwaga na utrudnienia!

Urząd Miasta Zakopane informuje, że ze względu na niesprzyjające prognozy pogodowe wykonawca robót drogowych, Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A. z Nowego Targu, odstąpił od układania w dniu 7 sierpnia 2023 r. ścieralnej warstwy asfaltowej na ulicy Jagiellońskiej. Prace zaplanowane na dzień 7 sierpnia 2023 r. – układanie warstwy ścieralnej ulicy Jagiellońskiej od ronda w stronę ul. Bulwary Słowackiego – będą realizowane we wtorek 8 sierpnia od godz. 5.00 do godz. 21.00.

W związku z powyższym wystąpią utrudnienia dla mieszkańców ulic: Smrekowa, Jagiellońska i Piaseckiego polegające na braku możliwości wyjazdu i wjazdu do swoich nieruchomości w ciągu tego dnia. Utrudniania będą następować zgodnie z kierunkiem prowadzonych prac od Ronda Armii Krajowej w górę w stronę ulicy Bulwary Słowackiego.

W dniu 9 sierpnia /środa/ od godz. 5.00 do godz. 21.00 na tarczy Ronda Armii Krajowej będzie układana ostateczna asfaltowa warstwa ścieralna, wówczas nastąpi utrudnienie polegające na braku jego przejezdności.

Ulica Jagiellońska będzie przejezdna, jednak ze względu na prace prowadzone w obrębie ronda dojazd do nieruchomości i obiektów handlowych będzie możliwy tylko od skrzyżowania z ulicą Chałubińskiego, Witkiewicza „Złoty Róg”.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin realizacji prac drogowych może ulec przesunięciu.

Komunikacja Miejska

W dniach 8.08 – 9.08.2023 r. (wtorek i środa) komunikacja miejska (linie nr 11, 14, 18 oraz linia Rejon Dworca – Chyców Potok – stacja tymczasowa PKP) odjeżdżać będzie z zatoki przystankowej zlokalizowanej na nowo wybudowanym Centrum Komunikacyjnym ul. Chramcówki 35A. Z uwagi na te zmiany z obsługi wyłączony zostanie przystanek Aleje 3-go Maja Dolne.

źródło: UM Zakopane
/j

tagi