Strona główna » Twoje głosy kształtują turystykę Podhala – weź udział w Konkursie „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki 2023”
Aktualności

Twoje głosy kształtują turystykę Podhala – weź udział w Konkursie „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki 2023”

Podhale, znane ze swoich malowniczych krajobrazów, unikatowej kultury i niepowtarzalnej gościnności, co roku przyciąga turystów z całego świata. Aby jeszcze bardziej uhonorować te miejsca i osoby, które przyczyniają się do rozwoju turystyki w regionie, Fundacja Podhalańska zaprasza do udziału w konkursie „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki 2023”. To właśnie Twoje głosy pomogą wyłonić najlepsze atrakcje, obiekty noclegowe, restauracje, obiekty turystyki aktywnej oraz wydarzenia roku na Podhalu.

Jak Twoje głosy wpływają na turystykę Podhala? Oddając głos, nie tylko wyrażasz swoje uznanie dla lokalnych przedsiębiorców i inicjatorów wydarzeń, ale również aktywnie uczestniczysz w promocji regionu. To Ty decydujesz, które miejsca zasługują na miano „Złotego Krokusa”, co przyczynia się do ich większej rozpoznawalności i promuje Podhale jako atrakcyjny cel podróży.

Dlaczego warto głosować? Konkurs „Złoty Krokus” to nie tylko sposób na docenienie tych, którzy na co dzień dbają o rozwój turystyki na Podhalu, ale również okazja do pokazania, co w regionie jest najbardziej wyjątkowe i godne uwagi. Twoje głosy pomogą innym odkryć nowe miejsca, które mogą stać się kolejnym celem ich podróży.

Kategorie konkursowe są tak dobrane, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy interesują Cię aktywności na świeżym powietrzu, lokalna gastronomia czy kultura, możesz oddać swój głos na to, co w Podhalu cenisz najbardziej. W ten sposób każda kategoria odzwierciedla bogactwo i różnorodność oferty turystycznej regionu.

Jak oddać głos? Proces głosowania jest prosty i dostępny online. Wystarczy odwiedzić stronę konkursu: www.dzienturystyki.podhale.pl, zapoznać się z nominacjami i wybrać swoich faworytów w każdej z kategorii. Głosowanie jest dostępne dla każdego, kto chce mieć wpływ na turystyczny obraz Podhala.

Weź udział w kształtowaniu turystyki Podhala! Twoje głosy są nieocenionym wkładem w promocję regionu i docenienie tych, którzy tworzą jego turystyczny wizerunek. Nie przegap okazji, by pokazać, jakie perły Podhala są dla Ciebie najcenniejsze. Oddaj swój głos w konkursie „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki 2023” i bądź częścią tej wyjątkowej inicjatywy!

Głosowanie jest otwarte, a każdy głos ma znaczenie. Nie czekaj – zagłosuj już dziś i pomóż wyróżnić najlepsze, co Podhale ma do zaoferowania. Razem możemy sprawić, że turystyka w naszym regionie będzie jeszcze bardziej kwitnąć, a „Złoty Krokus” stanie się symbolem tego, co na Podhalu najpiękniejsze.

Druga edycja konkursu „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki” organizowany jest w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: Podhalańskie Obchody Światowego Dnia Turystyki 2023. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.