Strona główna » Ostatni „Seans 90-lecia”! Jazz na Kalatówkach i Jazz Camping na wielkim ekranie
Aktualności Miasto Zakopane

Ostatni „Seans 90-lecia”! Jazz na Kalatówkach i Jazz Camping na wielkim ekranie

Dziś, to już ostatnia okazja, by wziąć udział w wyjątkowym cyklu „Seans 90-lecia” organizowanym przez Loch Cinema. Tym razem na wielkim ekranie będziemy mieli okazję podziwiać dwa niezapomniane koncerty jazzowe: „Jazz na Kalatówkach” z 2018 roku oraz „Jazz Camping” z 1959 roku.

To wydarzenie to prawdziwa gratka dla miłośników muzyki jazzowej i filmowej. Oba koncerty przeniosą nas w magiczny świat jazzu, oferując niepowtarzalne wrażenia muzyczne i wizualne.

„Jazz na Kalatówkach” z 2018 roku zabierze nas w podróż przez współczesny jazz, prezentując talent polskich muzyków i ich niezwykłe interpretacje tego gatunku. To koncert, który porusza i zachwyca zarówno melodyką, jak i wirtuozerią.

Natomiast „Jazz Camping” z 1959 roku to prawdziwa perła dla miłośników klasyki jazzowej. To wydarzenie historyczne, które ukazuje jazzową scenę tamtych czasów i wprowadza nas w klimat lat 65. Pełne energii i niezapomnianych momentów, to koncert, który pozostawi trwały ślad w sercach widzów.

Zapraszamy serdecznie do Loch Cinema, które znajduje się w Szkole Podstawowej nr 5 w Zakopanem, na godzinę 17.00. To ostatnia szansa, by wziąć udział w „Seansie 90-lecia” i cieszyć się jazzowymi dźwiękami na wielkim ekranie.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia, które połączy pasję do muzyki jazzowej z emocjami płynącymi z kina. To będzie wieczór pełen niesamowitych dźwięków i niezapomnianych chwil.

źródło: Zakopane
/j

tagi