Strona główna » Pomóżmy małej Kamili – Aukcja Strażackiej naszywki na rzecz walki z SMA
Aktualności Miasto Zakopane

Pomóżmy małej Kamili – Aukcja Strażackiej naszywki na rzecz walki z SMA

Wielkie serca strażaków zawsze biją pełną parą, gotowe pomóc innym, gdy tylko jest taka potrzeba. Tym razem nasze lokalne jednostki strażackie postanowiły wspólnie stanąć w obronie małej Kamilki, która walczy z rzadką i trudną chorobą – SMA. Jak możemy pomóc? Przez uczestnictwo w aukcji strażackiej naszywki, która nie tylko jest znakiem naszej jedności, ale również symbolizuje naszą gotowość pomocy potrzebującym. Cała kwota zebranej na aukcji zostanie przeznaczona na walkę z SMA i wsparcie dla Kamilki oraz jej rodziny.

O co chodzi w tej aukcji?
Aukcja strażackiej naszywki to wyjątkowa okazja, aby zdobyć nie tylko wyjątkową pamiątkę, ale przede wszystkim pomóc potrzebującym. Możesz zdobyć ją i jednocześnie wspomóc Kamilkę w jej walce z SMA.

Kim jest Kamila?
Kamila to urocza mała nowotarżanka, która od urodzenia musi stawić czoła niezwykle trudnemu wyzwaniu jakim jest SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. SMA to rzadka i niestety bardzo surowa choroba, która wpływa na rozwój mięśni, co prowadzi do znacznego osłabienia ciała. Jednak Kamila to prawdziwa wojowniczka, gotowa walczyć każdego dnia.

Dlaczego pomoc jest tak ważna?
Walka z chorobą SMA wymaga ogromnych nakładów finansowych, zarówno na leczenie, jak i terapie rehabilitacyjne. To ogromny ciężar dla rodziny Kamili. Dlatego też każda pomoc jest bezcenna. Każda taka dobroczynna aukcja to szansa na przyczynienie się do poprawy jakości życia Kamili oraz wsparcie jej rodziny w trudnych chwilach.

Jak wziąć udział w aukcji?

Aby wziąć udział w aukcji strażackiej naszywki, wystarczy odwiedzić grup facebookową: https://www.facebook.com/groups/1353350352068524/
Cena startowa: 20 zł. Koniec licytacji: 28.10.2023 godzina 20.00 Wysyłka na koszt licytującego

Pomagajmy razem!
Wspólnie jesteśmy w stanie zdziałać niesamowite rzeczy. Nasza lokalna społeczność strażacka jest zjednoczona w celu pomocy Kamili i innych dzieciom cierpiącym na SMA. Każdy, kto weźmie udział w aukcji, przyczyni się do poprawy jakości życia tych niezwykle odważnych dzieci. Pokażmy, że nasze serca biją dla tych, którzy potrzebują wsparcia.

źródło: OSP Rzepiska

tagi