Strona główna » Charytatywny koncert noworoczny z Mateuszem Ziółko na rzecz Centrum Pomocy Dzieciom na Podhalu
Aktualności Miasto Zakopane

Charytatywny koncert noworoczny z Mateuszem Ziółko na rzecz Centrum Pomocy Dzieciom na Podhalu

25 stycznia 2024 roku Zakopane stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia kulturalnego, które nie tylko rozświetli zimową noc, ale przede wszystkim pomoże dzieciom skrzywdzonym przemocą. Fundacja PoWer we współpracy z Kombinatem – miejscem wielu pasji, serdecznie zaprasza na Charytatywny Koncert Noworoczny, podczas którego publiczność będzie miała okazję delektować się najpiękniejszymi kolędami w wykonaniu utalentowanego Mateusza Ziółko.

Koncert, który odbędzie się o godzinie 19:00 w siedzibie Kombinatu przy ul. Nowotarskiej 37D, nie tylko dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych, ale również będzie okazją do wsparcia najmłodszych potrzebujących. Całkowity dochód z tego wyjątkowego wydarzenia zostanie przekazany na prowadzenie jedynego w Małopolsce Centrum Pomocy Dzieciom na Podhalu.

Dzięki zebranym funduszom, placówka może zapewnić nie tylko bezpieczne schronienie, ale także terapeutyczną pomoc oraz edukację, które pomagają tym małym istotom odzyskać radość życia i ufność w lepszą przyszłość.

Organizatorem koncertu jest Fundacja PoWer, która od lat angażuje się w działania charytatywne na rzecz najbardziej potrzebujących. Współorganizatorem wydarzenia jest Kombinat – miejsce wielu pasji, które nie tylko otwiera swoje drzwi dla miłośników kultury, ale także aktywnie wspiera inicjatywy mające na celu poprawę losu innych.

Mateusz Ziółko, znany ze swojego wyjątkowego głosu i charyzmy scenicznego, z pewnością dostarczy niezapomnianych chwil podczas koncertu. Jego interpretacja najpiękniejszych kolęd wprowadzi publiczność w świąteczny nastrój, jednocześnie przyczyniając się do szlachetnego celu.

Charytatywny Koncert Noworoczny z Mateuszem Ziółko to nie tylko okazja do wspólnego świętowania i cieszenia się sztuką, ale także gest solidarności i pomocy dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

źródło: UM Zakopane
/j

tagi