Strona główna » Trzynasty Rajd Rodzinny Związku Podhalan w Witowie!
Aktualności Gmina Kościelisko

Trzynasty Rajd Rodzinny Związku Podhalan w Witowie!

4 lutego Związek Podhalan w Witowie serdecznie zaprasza na już trzynasty Rajd Rodzinny. To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko propaguje aktywny tryb życia, ale przede wszystkim stanowi doskonałą okazję do zacieśnienia więzi rodzinnych, integrowania pokoleń i wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Rajd Rodzinny, to nie tylko zawody, ale przede wszystkim rekreacyjna impreza w narciarstwie biegowym lub pieszo, dostosowana do umiejętności zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wszystkich chętnych do udziału organizatorzy serdecznie zapraszają do Witowa, gdzie odbywa się ta rodzinna tradycja.

Zapisy do Rajdu będą przyjmowane bezpośrednio przed wydarzeniem, na dolnej części Drogi Wierchowej, w godzinach od 12.00 do 13.00. Start zaplanowano na godzinę 13.00. Opłata startowa wynosi jedynie 20 zł od dorosłej osoby, a udział dla dzieci jest zupełnie bezpłatny.

Warto podkreślić, że w zawodach mogą wziąć udział zarówno amatorzy, jak i doświadczeni narciarze, a także rodziny z dziećmi. Uczestnicy mają do wyboru trasę na nartach biegowych w stylu klasycznym lub dowolnym. Alternatywnie, istnieje także opcja pokonania Drogi Wierchowej pieszo – od dołu aż po wierzchołek.

Każda z uczestniczących rodzin, składająca się przynajmniej z dwóch osób, otrzyma pamiątkowy dyplom, który stanowi wspaniałą pamiątkę z udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Ponadto, najliczniejsza rodzina będzie miała okazję zdobyć pamiątkowy puchar, co dodatkowo zwiększa rywalizację, ale przede wszystkim promuje uczestnictwo całych rodzin.

Rajd Rodzinny Związku Podhalan to nie tylko sportowe emocje, ale także okazja do wspólnego spędzania czasu w przyjaznej atmosferze. Warto wziąć udział w tym rodzinno-sportowym wydarzeniu, czerpiąc radość z aktywności fizycznej i ciepła rodzinnych więzi.

źródło: Gmina Kościelisko
/j

tagi