Strona główna » Zaginęła 11-letnia Jagoda Cudzich – Bularz z Poronina
Aktualności Gmina Poronin Miasto Zakopane

Zaginęła 11-letnia Jagoda Cudzich – Bularz z Poronina

Zakopiańska policja opublikowała zdjęcia zaginionej dziewczyny, która w noc sylwestrową wyszła z domu i nadal nie wróciła.

W Nowy Rok około 5 nad ranem z miejsca zamieszkania w Poroninie najprawdopodobniej samowolnie wyszła i udała się w nieznanym kierunku 11-letnia JAGODA CUDZICH – BULARZ

Zaginiona dziewczyna ma blond włosy, około 160 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ubrana była w czarną kurtkę, brązowe spodnie, na głowie miała założony kaptur od bluzy możliwe, że w kolorze beżowym lub brązowym, ciemne sportowe buty z elementami odblaskowym i charakterystycznymi jasnymi podeszwami, plecak marki Adidas (od góry do połowy kremowy, dolna część szara).

W dniu zaginięcia Jagoda ok. g. 6.15 widziana była w rejonie dworca kolejowego w Poroninie. Pociągiem dotarła do Krakowa. Na dworcu Głównym wysiadła z pociągu ok. godziny 9.12, a następnie wyszła z terenu dworca. Nie wykluczonym jest, że poszukiwana 11-letnia Jagoda nadal przebywa na terenie miasta Krakowa w bliżej nie określonej lokalizacji.

Prosimy o pilne udostępnianie tej wiadomości, a osoby posiadające informacje o miejscu pobytu Jagody prosimy o kontakt z tatrzańską policją pod numerem +48 47 83 47 400 lub numerem alarmowym 112!

źródło: Policja Zakopane

tagi