Strona główna » Ograniczenia w dojeździe do Kuźnic
Aktualności Miasto Zakopane

Ograniczenia w dojeździe do Kuźnic

Urząd Miasta Zakopane poinformował, że w związku z modernizacją ulicy Przewodników Tatrzańskich od dnia 01.03.2023 r. zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu, która może spowodować utrudnienia oraz ograniczenia.

Zakaz ruchu na odcinku od ronda Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Mieczysława Karłowicza pozostanie w mocy, ale dotyczyć będzie tylko niektórych posesji, a poniżej skrzyżowania z ul. Karłowicza zostaną zlokalizowane przystanki dla komunikacji regularnej i taxi.
W określonych godzinach, od godz. 8:30 do 15:30 w dniach od poniedziałku do soboty, będzie wprowadzone ograniczenia w ruchu.

Przejazd ul. Przewodników Tatrzańskich do Kuźnic będzie możliwy tylko do godz. 8:30 rano oraz po godz. 15:30. Przewidywany termin przywrócenia dotychczasowej organizacji ruchu to koniec maja 2023 r., ale może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

Urząd Miasta Zakopane przeprasza za wszelkie utrudnienia i prosi o zachowanie ostrożności oraz przestrzeganie zasad i ograniczeń wprowadzonych tymczasową organizacją ruchu.

/JL

tagi