Strona główna » Recital wokalny „ORLICA – powrót do Tatr” dla Moniki walczącej z glejakiem – zaproszenie!
Aktualności Gmina Bukowina Tatrzańska

Recital wokalny „ORLICA – powrót do Tatr” dla Moniki walczącej z glejakiem – zaproszenie!

Premierowy recital wokalny „ORLICA – powrót do Tatr” to koncert, organizowany dla chorej na glejaka Moniki Gąsienicy- Marcinowskiej. Podczas recitalu zbierane będą fundusze na jej dalsze kosztowne leczenie. Od paru miesięcy Zakopane jak i całe Podhale jednoczy się aby wspomóc góralkę w tej nierównej walce.

Recital Agnieszki Koniecznej – Kuk odbędzie się 20 maja 2023 roku o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej.

Kilka słów od artystki:
Ja, Orlica z Polskich Tatr swoimi pieśniami pragnę opowiedzieć Wam o miłości do ojczystej ziemi, gór, Boga, muzyki i drugiego człowieka. Podczas koncertu przeprowadzona zostanie akcja charytatywna na rzecz młodej dziewczyny cierpiącej na nowotwór mózgu Moniki Gąsienicy-Marcinowskiej z Zakopanego.

Światowej sławy kompozytor i wirtuoz fortepianu HAVASI Balázs zadedykował Monice swój album „The World of Havasi”, byście mogli go wylicytować i wesprzeć leczenie dziewczyny z polskich gór. Przywiozłam go z Londynu, po spektakularnym sukcesie Pianisty w prestiżowej Sali koncertowej Royal Albert Hall! Licytujcie wysoko! Bądźcie hojni!

Pomóżmy Monice w walce z chorobą! Zapraszam do licytacji płyty HAVASI z autografem! żeby licytować trzeba dołączyć do grupy Dobro wraca zwielokrotnione !

Poniżej wklejamy link do grupy: https://m.facebook.com/groups/602912135034100/permalink/628717759120204/

tagi