Strona główna » ’Kultura na poziomie’ zaprasza do Poronina: Izabela Mytnik i Anna Sowa-Staszczak na werandzie w Wańkówce!
Aktualności Miasto Zakopane

’Kultura na poziomie’ zaprasza do Poronina: Izabela Mytnik i Anna Sowa-Staszczak na werandzie w Wańkówce!

Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie zaprasza ć na kolejny koncert z uznanej serii „Kultura na najwyższym poziomie”. Tym razem wyjątkowe artystki, Izabela Mytnik i Anna Sowa-Staszczak, zabiorą nas w muzyczną podróż na werandzie w Wańkówce, 19 maja (piątek) o godzinie 18:00.

Wydarzenie to będzie okazją do delektowania się wyjątkowymi występami Izabeli Mytnik, która zdobyła rozpoznawalność dzięki swojemu udziałowi w programie X Factor, oraz Anny Sowy-Staszczak, utalentowanej artystki o niezwykłym wokalnym wyrazie.

Koncert na werandzie w Wańkówce gwarantuje nie tylko piękną oprawę muzyczną, ale także niepowtarzalny klimat, który idealnie wpisuje się w malowniczą scenerię Poronina. To doskonała okazja, aby delektować się muzyką na świeżym powietrzu.

Wydarzenie dedykowane dla wszystkich miłośników muzyki i kultury. Gmina zachęca do wzięcia udziału, aby razem celebrować niezapomniane chwile w poronińskim Gminnym Ośrodku Kultury.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Koncert „Kultura na poziomie” odbędzie się 19 maja o godzinie 18:00 na werandzie w Wańkówce.

tagi