Strona główna » Intensywny weekend poszukiwań i zatrzymań dla tatrzańskiej policji
Aktualności Miasto Zakopane

Intensywny weekend poszukiwań i zatrzymań dla tatrzańskiej policji

Tatrzańscy policjanci w miniony weekend ujawnili i zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez organy ścigania na podstawie listu gończego.

Pierwszy z poszukiwanych wpadł w Zakopanem w piątek popołudniu. 47-latek ukrywał się pod Tatrami przed wielkopolskimi policjantami. Był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Krotoszynie za niepłacenie alimentów. Kolejny poszukiwany listem gończym zatrzymany został w Poroninie w sobotę późnym wieczorem przez tatrzańskich policjantów. 23-latka z powiatu tatrzańskiego czeka kilka lat więzienia za jazdę po alkoholu i inne przestępstwa.

Jeszcze tego samego dnia policjanci w centrum Zakopanego ujawnili 56-letnią kobietę, która poszukiwana była przez policjantów z Bochni w związku z zawiadomieniem o jej zaginięciu. Kobieta zaskoczona tym, że jest poszukiwana złożyła na ręce policjantów oświadczenie, że nic jej nie jest i nie potrzebuje od nikogo pomocy. Natomiast w niedzielę wieczorem na zakopiańskiej Olczy rozpoczęły się zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 67-letniej kobiety. W poszukiwaniach uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Szczęśliwie tuż po północy kobietę odnaleziono i oddano pod opiekę bliskim.

źródło: Policja Zakopane
/j

tagi