Strona główna » Warsztaty robotyki w ramach projektu „DziałajMY w Bibliotece”
Aktualności Miasto Zakopane

Warsztaty robotyki w ramach projektu „DziałajMY w Bibliotece”

Miejska Biblioteka Publiczna w Zakopanem zaprasza na warsztaty robotyki już 6 września o godzinie 16:00 w siedzibie Biblioteki Publicznej w Zakopanem ul. Zborowskiego 1.

Warsztat polegać będzie na skonstruowaniu danego robota za pomocą instrukcji. W drugiej części zajęć każde dziecko otrzymuje tablet i programuje zbudowanego wcześniej robota, który będzie mógł się poruszać, zmieniać kolory, wydawać dźwięki – nagrane wcześniej przez dziecko – prowadzenie Fabryka Talentów

Projekt BLISKO, zadanie „DziałajMY w Bibliotece”, cykl „Przystanek Biblioteka” – Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.

Organizatorzy zapraszają dzieci na edukacyjno – kreatywne warsztaty z robotyki z elementami programowania i konstruowania.
Liczba miejsc ograniczona – obowiązują wcześniejsze zapisy (od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30) pod numerem telefonu: 667 226 225. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat.

źródło: MBP Zakopane
/j

tagi