Strona główna » Nartorolkowy Puchar Polski 2023 w Dzianiszu: Mistrzostwa Polski Juniorów na horyzoncie
Aktualności Miasto Zakopane

Nartorolkowy Puchar Polski 2023 w Dzianiszu: Mistrzostwa Polski Juniorów na horyzoncie

Przygotujcie się na emocjonujące wydarzenie sportowe! Już w najbliższą sobotę, 23 września 2023 roku, miłośnicy biegów narciarskich na rolkach będą mieli okazję śledzić rywalizację podczas Nartorolkowego Pucharu Polski w urokliwym Dzianiszu. Tegoroczne zawody zdobyły rangę Mistrzostw Polski Juniorów, co zapowiada jeszcze bardziej zaciętą i pasjonującą rywalizację.

To wydarzenie przyciągnie zarówno utalentowanych juniorów, jak i doświadczonych biegaczy narciarskich, którzy zmierzą się na trasie przygotowanej specjalnie na potrzeby tego prestiżowego turnieju.

Jednak z uwagi na organizację zawodów, należy pamiętać o pewnych utrudnieniach w ruchu drogowym. W godzinach od 9:00 do 13:00 zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany na odcinku od kościoła w Dzianiszu wzdłuż drogi głównej do skrzyżowania z drogą prowadzącą na Dudkówkę.

Gmina prosi uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i stosowania się do wskazówek kierujących ruchem. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i zrozumieniu zminimalizujemy ewentualne niedogodności i zapewnimy płynny przebieg wydarzenia.

Nartorolkowy Puchar Polski to nie tylko okazja do wsparcia młodych talentów sportowych, ale także świetna okazja do spędzenia aktywnego i pełnego pasji dnia na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem biegów narciarskich, czy po prostu cenisz sobie dobrą zabawę, ten dzień w Dzianiszu obiecuje wiele niezapomnianych chwil. Przyjdźcie, kibicujcie i cieszcie się sportowym duchem!

źródło: Gmina Kościelisko
/j

tagi