Strona główna » Naprawa dróg w mieście. Remont ulicy Kościuszki i Guty
Aktualności Miasto Zakopane

Naprawa dróg w mieście. Remont ulicy Kościuszki i Guty

Wielu mieszkańców miasta z pewnością doświadczyło frustracji związaną z kondycją dróg w swojej okolicy. Jednak dobre wieści nadchodzą dla tych, którzy regularnie podróżują ulicami miasta. W ramach bieżących napraw dróg, miasto rozpoczęło prace mające na celu usunięcie ubytków nawierzchni na ul. Kościuszki. To zaledwie początek inwestycji w infrastrukturę komunikacyjną, a kolejne prace naprawcze są już zaplanowane na ul. Guty.

Remonty na Ul. Kościuszki

Obecne prace remontowe na ul. Kościuszki obejmują usuwanie ubytków nawierzchni. Prace te przyczynią się do zwiększenia trwałości i jakości nawierzchni ul. Kościuszki, co z kolei przekłada się na lepsze warunki podróżowania dla wszystkich użytkowników dróg.

Przyszłe Prace na Ul. Guty

Po zakończeniu prac na ul. Kościuszki, miasto nie zamierza się zatrzymywać. Kolejne prace naprawcze zaplanowano na ul. Guty. Ta ulica, podobnie jak wiele innych w mieście, ma swoje wyzwania związane z kondycją nawierzchni. Jednak dzięki planowanym naprawom, mieszkańcy będą mogli korzystać z tej drogi w znacznie lepszych warunkach.

źródło: UM Zakopane
/j

tagi