Strona główna » Utrudnienia drogowe na Spyrkówce – po południu nie przejedziecie!
Aktualności Miasto Zakopane

Utrudnienia drogowe na Spyrkówce – po południu nie przejedziecie!

Dziś13 listopada 2023 r. na Spyrkówce wylewana jest wartwa asfaltu. Kierowcy muszą przygotować się na tymczasowe utrudnienia w ruchu drogowym. W godzinach od 15:00 do 21:00 zostanie zamknięty fragment ulicy od nowego ronda na drodze krajowej DK47 do zjazdu do budynku noclegowni i Sewiku.

Miasto informuje także, że w tym samym czasie, od godz. 15:00 do 21:00, zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu, polegająca na zamknięciu wlotu ul. Spyrkówka w celu wykonania prac związanych z masy asfaltowej. W związku z powyższym, przystanek komunikacji miejskiej nr 14, Spyrkówka II – PKL (dwustronny), zostanie wyłączony z obsługi, a odjazdy przeniesione na przystanek Guty Sklep GS (dwustronny).

Również linia komunikacji miejskiej nr 18 ulegnie zmianie. Od godz. 15:00 (odjazd z Rejonu Dworca) zostaną wyłączone z obsługi przystanki: Spyrkówka II – PKL (dwustronny), Guty Sklep GS (dwustronny), Guty Muzeum Kasprowicza (dwustronny), Guty (dwustronny).

Trasa linii nr 18 na czas wprowadzenia czasowej organizacji ruchu będzie przebiegać następująco: Rejon Dworca – Aleje 3-go Maja – Tetmajera – Grunwaldzka – Makuszyńskiego – Piłsudskiego – B. Czecha – Przewodników Tatrzańskich – Karłowicza – Droga do Olczy – DK 47 (Ustup, Spyrkówka I, Kasprowicza) – Nowotarska – Rejon Dworca i z powrotem.

źródło: UM Zakopane
/j

tagi