Strona główna » Zamknięcie ulicy Zwierzynieckiej w Zakopanem z powodu prac drogowych
Aktualności Miasto Zakopane

Zamknięcie ulicy Zwierzynieckiej w Zakopanem z powodu prac drogowych

fot. UM Zakopane

Urząd Miasta Zakopane poinformował o planowanych zamknięciach ulicy Zwierzynieckiej na kilka dni w listopadzie z powodu prac remontowych. Zamknięcia te będą miały miejsce od 21 listopada do 24 listopada 2023 roku, wprowadzając ograniczenia w ruchu drogowym na wyznaczonych odcinkach.

W dniach od 21 do 23 listopada (wtorek – czwartek) od godziny 08:00 do 16:00 zamknięta zostanie ulica Zwierzyniecka na fragmencie pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Stefana Żeromskiego a mostkiem na ulicy Zwierzynieckiej. Natomiast 24 listopada (piątek) w godzinach od 8:00 do 16:00 zamknięty będzie odcinek od skrzyżowania z ulicą Józefa Piłsudskiego do skrzyżowania z ulicą Stefana Żeromskiego. Powyższe ograniczenia wynikają z planowanych prac związanych z układaniem warstw podbudowy pod jezdnię oraz ułożeniem mas asfaltowych.

Należy jednak mieć na uwadze, że ewentualne niesprzyjające warunki atmosferyczne lub inne nieprzewidziane okoliczności mogą skutkować zmianą wyznaczonych terminów zamknięć.

Urząd Miasta przeprasza za wszelkie niedogodności związane z ograniczeniami w ruchu drogowym i prosi o zachowanie szczególnej ostrożności przez kierowców w rejonie prowadzonych prac.

źródło: UM Zakopane
/j

tagi