Strona główna » Tatrzańska Policja zatrzymała trzy poszukiwane osoby
Aktualności Miasto Zakopane

Tatrzańska Policja zatrzymała trzy poszukiwane osoby

Tatrzańscy funkcjonariusze policji odnieśli sukces zatrzymując trzy poszukiwane osoby na terenie powiatu tatrzańskiego podczas minionego weekendu. Jeden z zatrzymanych był ścigany na podstawie listu gończego, a ich schwytanie było efektem działań interwencyjnych policji.

Pierwszy z zatrzymanych, 39-letni mężczyzna, został schwytany w piątek popołudniu na ulicy Szkolnej w Zakopanem. Był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Tego samego dnia policjanci ustalili również miejsce pobytu zaginionej kobiety. 50-letnia kobieta, pochodząca z powiatu bocheńskiego, została odnaleziona na ul. Chramcówki w Zakopanem.

Trzecią zatrzymaną osobą był 25-letni mężczyzna z województwa kujawsko-pomorskiego. W niedzielę po godzinie 16 policjanci zostali wezwani do jednej z restauracji w Kościelisku, gdzie pobudzony i agresywny mężczyzna awanturował się z personelem. Podczas legitymowania okazało się, że był poszukiwany na podstawie listu gończego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Policja apeluje do społeczności o pomoc w odnajdywaniu poszukiwanych osób, przypominając, że informacje o aktualnych osobach poszukiwanych są dostępne na stronach internetowych jednostek Policji. Osoby, które dysponują informacjami na temat miejsca pobytu poszukiwanych osób, proszone są o kontakt z odpowiednimi jednostkami policji lub zgłoszenia informacji pod numer alarmowy 112. Policja zapewnia pełną anonimowość dla zgłaszających.

źródło: asp. sztab. Roman Wieczorek
/j

tagi