Strona główna » Wyjątkowe Warsztaty „EKO choinka – udekoruj z nami Święta!” w Kościelisku
Aktualności Miasto Zakopane

Wyjątkowe Warsztaty „EKO choinka – udekoruj z nami Święta!” w Kościelisku

Już w ten piątek, 1 grudnia 2023 roku, odbędą się niezwykłe warsztaty pod nazwą „EKO choinka – udekoruj z nami Święta!”, które stanowią zaproszenie dla dzieci, młodzieży oraz zainteresowanych rodziców i innych dorosłych opiekunów.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 na terenie Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Kościelisko. Zaplanowano wiele atrakcji, aby uczestnicy mogli spędzić czas w kreatywny sposób. W programie warsztatów przewidziano cztery stanowiska warsztatowe, na których będzie można:

  • malować kubki,
  • ozdabiać drewniane ozdoby,
  • tworzyć dekoracje z naturalnych materiałów,
  • uczestniczyć w ekologicznych zajęciach.

Wydarzenie będzie miało również honorowego gościa – św. Mikołaja, który szykuje dla wszystkich mnóstwo niespodzianek.

Na zakończenie warsztatów wspólnie udekorowana zostanie choinka, która tradycyjnie będzie stanowiła ozdobę na Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Kościelisko.

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wydarzenie organizowane jest w ramach programu „Promocja i edukacja ekologiczna z projektu zintegrowanego LIFe Wdrażanie projektu LIFE Wdrażanie powietrza małopolskiego – Małopolskiego programu ochrony powietrza – Małopolska w zdrowej atmosferze”.

Więcej informacji na temat warsztatów oraz innych wydarzeń znajduje się na stronie: https://www.gminakoscielisko.pl/aktualnosci/7648.html

źródło: Gmina Kościelisko
/j

tagi