Strona główna » Zaginęła 14-letnia Weronika Dominiczak
Aktualności Miasto Zakopane

Zaginęła 14-letnia Weronika Dominiczak

Dramatyczna historia zaginięcia 14-letniej Weroniki Dominiczak wstrząsnęła lokalną społecznością Gostynia oraz okolic. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu podjęli intensywne działania w celu odnalezienia nastolatki, która we wrześniu opuściła swoje dotychczasowe miejsce zamieszkania razem z matką i jej partnerem życiowym.

Ostatni kontakt z Weroniką nawiązano telefonicznie 31 października 2023 roku, co staje się ostatnim znanym śladem w poszukiwaniach. Aktualne informacje sugerują, że zaginiona może obecnie przebywać na obszarze Podhala.

Rysopis Weroniki Dominiczak jest kluczowym elementem w rozpoznawaniu nastolatki. Z zewnętrznych cech można wyróżnić, że wygląda na osobę starszą niż wskazywałby jej rzeczywisty wiek, około 17 lat. Jest krępej budowy ciała o wzroście około 170 cm. Charakterystyczne dla niej są długie, proste włosy o intensywnym czerwonym kolorze oraz niebieskie oczy. Posiada normalne uszy, pełne uzębienie oraz prosty nos.

Co istotne, istnieje możliwość, że Weronika podróżuje z matką i jej partnerem samochodem osobowym marki VW Passat. Auto to jest czarne i posiada numer rejestracyjny ST6615N.

Apel policji skierowany jest do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginionej lub którzy mieli kontakt z nią od momentu jej zaginięcia. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji, prosimy o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gostyniu pod numerami telefonów: 47 77 25 211 lub 47 77 25 304. Istnieje również możliwość zgłoszenia się na numer alarmowy 112.

Zaginięcie młodej dziewczyny jest sprawą, która wymaga pilnego zaangażowania społeczności. Wspólnymi siłami możemy pomóc odnaleźć Weronikę i zapewnić jej bezpieczeństwo oraz powrót do rodziny.

Pamiętajmy, że każda nawet najmniejsza informacja może być kluczem do rozwiązania tej sprawy. Pomóżmy policji w Gostyniu odnaleźć zaginioną nastolatkę i zapewnić jej powrót do domu.

źródło: Policja Zakopane
/j

tagi