Strona główna » Zakopane: Planowane prace drogowe na ulicy Szkolnej
Aktualności Miasto Zakopane

Zakopane: Planowane prace drogowe na ulicy Szkolnej

Urząd Miasta Zakopane wydał komunikat informujący mieszkańców oraz odwiedzających o planowanym zamknięciu ulicy Szkolnej na odcinku od mostu na Walową Górę do mostu ul. Bilinówka. Zamknięcie ma nastąpić w dniu 1 grudnia 2023 roku, w godzinach od 08:00 do 17:00, w związku z zaplanowanymi pracami drogowymi prowadzonymi przez wykonawcę.

Głównym celem tych prac jest ułożenie nowej nawierzchni z warstw bitumicznych. Jest to istotny krok mający na celu poprawę stanu technicznego drogi oraz zapewnienie lepszych warunków dla użytkowników. Jednakże warto zaznaczyć, że realizacja tych prac może stanowić pewne utrudnienia dla codziennego ruchu kołowego.

Warto zauważyć, że istnieje możliwość zmiany terminów przeprowadzania prac w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych lub innych nieprzewidzianych czynników, które uniemożliwią ich realizację. Dlatego też, zaleca się sprawdzanie aktualnych informacji w przypadku planowania podróży przez tę trasę w ww. terminie.

Zachęcamy do śledzenia oficjalnych komunikatów Urzędu Miasta Zakopane w celu uzyskania najnowszych informacji dotyczących prac drogowych oraz ewentualnych zmian w planach.

źródło: UM Zakopane
/j

tagi