Strona główna » Radość świąt i twórcza zabawa na Jarmarku w Poroninie: Konkurs na świąteczną skarpetę
Aktualności

Radość świąt i twórcza zabawa na Jarmarku w Poroninie: Konkurs na świąteczną skarpetę

Gmina Poronin serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów świątecznej atmosfery do udziału w 4. edycji Jarmarku Świątecznego w Poroninie, gdzie czekać będą niezapomniane emocje, radość zakupów i wyjątkowa okazja do wyrażenia swojej kreatywności w Konkursie na Świąteczną Skarpetę!

Przygotujcie się na wyjątkowy dzień pełen magii, bo już 10 grudnia miasteczko Poronin zamieni się w prawdziwą oazę świątecznych atrakcji. Organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie wydarzenie przyciągnie nie tylko miłośników tradycji góralskich, ale także tych, którzy cenią rękodzieło oraz chcą poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Jarmark Świąteczny to więcej niż tylko miejsce zakupów. To doskonała okazja, by zobaczyć i nabyć unikalne ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, piękne stroiki, a także skosztować pysznej, gorącej czekolady, która rozgrzeje serca i doda energii do dalszych poszukiwań prezentów. Jednakże, prawdziwą perłą tego wydarzenia będzie niezwykły konkurs na „Świąteczną Skarpetę”.

To wyzwanie kierowane jest do każdego, kto chce sprawić radość swoim bliskim poprzez niezwykły prezent. Uczestnicy konkursu mają za zadanie stworzyć skarpetę z owczej wełny i ozdobić ją świątecznymi akcentami w dowolny, kreatywny sposób. Kluczowe jest zachowanie funkcjonalności skarpety – ma ona być miejscem, w którym pomieszczą się drobne prezenty.

Atrakcji tego dnia nie zabraknie również dla najmłodszych. Szczególnie warto wspomnieć o góralskich saneczkach Świętego Mikołaja, które zapewnią dzieciom niezapomnianą przejażdżkę i beztroską zabawę.

źródło: Gmina Poronin
/j

tagi