Strona główna » Kolędowanie zespołu Tatranka band w malowniczym Schronisku PTTK na Hali Ornak
Aktualności

Kolędowanie zespołu Tatranka band w malowniczym Schronisku PTTK na Hali Ornak

Górska idylla oraz świąteczny nastrój – te dwa elementy spotkają się ze sobą już w niedzielę, 7 stycznia, o godzinie 18:00 w Schronisku PTTK na Hali Ornak. To tam, w otoczeniu malowniczych krajobrazów Tatr, odbędzie się niezwykłe wydarzenie: kolędowanie z udziałem zespołu muzycznego Tatranka band.

Hala Ornak, położona w sercu polskich gór, już od lat przyciąga zarówno miłośników przyrody, entuzjastów górskich wędrówek, jak i tych, którzy poszukują niezapomnianych doświadczeń kulturowych. Schronisko PTTK, usytuowane na wysokości 1100 m n.p.m., staje się miejscem nie tylko wypoczynku, ale również spotkań artystycznych, kulturalnych i edukacyjnych. Tym razem zaprasza na wyjątkowe kolędowanie, które ma w sobie nutę tradycji, ale i przesiąknięte jest nowoczesnym brzmieniem.

Zespół muzyczny Tatranka band to grupa, która od lat zachwyca publiczność swoim talentem, niezwykłym brzmieniem i bogatym repertuarem. Ich kolędy i pastorałki, wykonane w niepowtarzalny sposób, przenoszą słuchaczy w magiczny świat świąt Bożego Narodzenia i kolędowania. Kolędy w wykonaniu Tatranka band nabiorą zupełnie nowego wymiaru w kontekście otaczających górskich szczytów, tworząc niezapomnianą atmosferę.
Zagrają dla Was:
Justyna Lasiak- gitara, wokal
Maria Sieczka- wokal
Kasia Stanuch- wokal
Natalia Kmiecik- pianino

Kolędowanie rozpocznie Msza Święta w Schronisku o godzinie 18:00.

Goście zaproszeni na to wydarzenie będą mieli szansę nie tylko wysłuchać magicznych dźwięków kolęd w wykonaniu utalentowanych muzyków, ale również uczestniczyć w Mszy Świętej, której piękno potęguje atmosfera świąt. To idealna okazja, by zatrzymać się na chwilę, zanurzyć w tradycji oraz podziwiać urok Tatr.

źródło: Schronisko PTTK na Hali Ornak
/j

tagi