Strona główna » Dzień z Ratownikami TOPR – Unikalna szansa na poznanie Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
Aktualności Miasto Zakopane

Dzień z Ratownikami TOPR – Unikalna szansa na poznanie Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

W duchu charytatywności i oddania sprawie ratowania życia, sztab Bania #7567 przygotował niezwykłą aukcję na rzecz 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Tym razem w centrum uwagi jest nie tylko pomoc dla potrzebujących, ale także wyjątkowe doświadczenie dla miłośników górskich przygód i fascynacji pracą ratowników. Przedmiotem aukcji jest Dzień z ratownikami Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (TOPR).

W ofercie znajduje się pełen emocji i atrakcji dzień spędzony z profesjonalnymi ratownikami, którzy codziennie narażają swoje życie, aby zapewnić bezpieczeństwo innym. Wyjątkowy pakiet obejmuje kilka fascynujących punktów programu.

Aukcja rozpoczyna się od śniadania w siedzibie TOPR, gdzie zwycięzca i jego towarzysz będą mieli okazję zasiąść do stołu razem z ratownikami i poczuć atmosferę tej wyjątkowej społeczności. Następnie czeka ich oprowadzenie po siedzibie, w trakcie którego uczestnicy dowiedzą się więcej o specyfice pracy ratowników oraz innych osób zatrudnionych w TOPR.

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów będzie wizyta w bazie śmigłowca Sokół. To okazja, by z bliska przyjrzeć się środkom, jakimi dysponują ratownicy podczas akcji w trudno dostępnych miejscach. Po tej fascynującej części programu przewidziany jest przejazd lub wycieczka do tatrzańskiego schroniska, gdzie uczestnicy spotkają się z obiadem w otoczeniu zapierających dech widoków.

Kolejnym punktem programu będzie poznanie pracy ratowników TOPR, gdzie zwycięzca aukcji dowie się więcej o codziennych wyzwaniach, z jakimi muszą się zmierzyć. Całe wydarzenie zakończy się pamiątkowym zdjęciem z ratownikami oraz zestawem gadżetów Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, które uczynią to wyjątkowe doświadczenie jeszcze bardziej niezapomnianym.

Zwycięzca aukcji ma także możliwość zabrania ze sobą osoby towarzyszącej, dzięki czemu będzie mógł dzielić się emocjami z bliską osobą. Termin Dnia z ratownikami TOPR zostanie ustalony po zakończeniu aukcji, co pozwoli dostosować wydarzenie do harmonogramu zwycięzcy.

To nie tylko szansa na unikalne przeżycia, ale również okazja do wsparcia szczytnej idei ratowania życia, jaką reprezentuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Aukcja „Dzień z ratownikami TOPR” to doskonały sposób na połączenie pasji z pomocą innym i uczestnictwo w wyjątkowym wydarzeniu dla prawdziwych entuzjastów górskich przygód.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/dzien-z-ratownikami-topr-15042442577?fbclid=IwAR2avgEmwvWc0uSX-TmLNJW0kOr2PUvMwo0_NkqTORqn5178dL0cBDXbzQM

źródło: TOPR
/j

tagi