Strona główna » Wyjątkowe koncerty kolęd w Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Witowie
Aktualności Gmina Kościelisko

Wyjątkowe koncerty kolęd w Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Witowie

Świąteczny okres w Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Witowie nabiera wyjątkowego wymiaru. Parafia serdecznie zaprasza na dwa niezwykłe koncerty kolęd. To doskonała okazja, aby razem cieszyć się magicznym klimatem świąt, zanim opuści nas do następnego roku.

Pierwszy koncert odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia, z udziałem Zespołu Regionalnego „Mali Witowianie”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 od Mszy Świętej w góralskim stylu, po której uczestnicy będą mieli okazję delektować się koncertem kolęd.

Poza niesamowitą oprawą muzyczną, koncert ten ma także charakter charytatywny. Po zakończeniu występu będzie możliwość wsparcia finansowego zespołu, który zbiera środki na udział w prestiżowym Festiwalu w Bułgarii. To wyjątkowa szansa, aby nie tylko delektować się pięknem muzyki, ale również przyczynić się do rozwoju lokalnego talentu artystycznego. 🫶

Drugie muzyczne wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godzinie 18:30, tuż po wieczornej Mszy Świętej. Wówczas na scenie pojawi się Muzyczny Kwartet, utalentowane dziewczyny, które zaprezentują klasyczne polskie kolędy w nowoczesnej aranżacji. To będzie niezwykłe połączenie tradycji z nowoczesnością, tworząc unikalny klimat muzyczny na zakończenie okresu kolędowego.

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Witowie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki i świątecznego klimatu do udziału w tych wyjątkowych koncertach kolęd.

źródło: Gmina Kościelisko
/j

tagi