Strona główna » 9. Walentynkowy Bieg Narciarski Parami przesunięty na 18-go lutego!
Aktualności Gmina Kościelisko

9. Walentynkowy Bieg Narciarski Parami przesunięty na 18-go lutego!

Kochający sport i przygody na śniegu, czy poszukujący okazji do wspólnej zabawy – Walentynkowy Bieg Narciarski Parami nadchodzi, by wypełnić serca entuzjastów zimowych sportów radością i ekscytacją! To wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi zarówno doświadczonych narciarzy, jak i tych, którzy chcą połączyć sportową rywalizację z romantycznym klimatem Walentynek.

Organizatorzy serdecznie zapraszają osoby od 16 roku życia do wzięcia udziału w tym wyjątkowym biegu, który odbędzie się w niedzielę, 18 lutego na trasach biegowych w Kościelisku na Chotarzu. Nawet jeśli nie masz partnera do wspólnej zabawy, nie martw się – istnieje możliwość zgłoszenia się jako singiel, a organizatorzy połączą Cię z partnerem losowo.

Nie trzeba ubierać się specjalnie na tę okazję, ale jeśli masz ochotę, przebranie będzie mile widziane! Przewidywane są także nagrody niespodzianki dla par, które wystąpią w najładniejszych, najciekawszych lub najbardziej oryginalnych kostiumach.

Pomimo kapryśnej pogody, która zmusiła organizatorów do zmiany terminu, entuzjaści narciarstwa będą mieli okazję do wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu. Start zawodów zaplanowano na godzinę 12:00, więc nie spóźnijcie się!

Zapraszamy zarówno zawodników, gotowych do zmagań na trasie, jak i kibiców, którzy chcą wspierać i dopingować uczestników. Aby wziąć udział, zapoznaj się z regulaminem i zarejestruj się online pod linkiem: https://bgtimesport.pl/zawody/biegi/id/703.

Przygotujcie swoje narty, załóżcie uśmiechnięte twarze i dołączcie do naszej Walentynkowej przygody na śniegu!

źródło: Gmina Kościelisko
/j

tagi