Strona główna » Świadkowie eksplozji na Gubałówce proszeni o kontakt z policją
Aktualności Miasto Zakopane

Świadkowie eksplozji na Gubałówce proszeni o kontakt z policją

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem informuje, że pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zakopanem prowadzone jest postępowanie w sprawie eksplozji materiału łatwopalnego, do której doszło w dniu 13 lutego 2024 roku w miejscowości Zakopane przy ul. Droga Stanisława Zubka (Gubałówka).

Zachęcamy wszystkie osoby, które znajdowały się w chwili zdarzenia na miejscu i były świadkami tego incydentu, aby skontaktowały się z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem. Można to zrobić za pośrednictwem drogi e-mailowej, wysyłając wiadomość na adres: kpp@zakopane.policja.gov.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, numeru PESEL oraz telefonu kontaktowego.

Zgłoszenia od świadków mogą być kluczowe dla prowadzonego śledztwa, dlatego też apelujemy do wszystkich osób, które miały okazję być na miejscu wydarzenia, o udzielenie wszelkich informacji, które mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności eksplozji.

Pamiętajmy, że współpraca społeczna jest niezwykle istotna w działaniach organów ścigania, dlatego każda zgłoszona informacja może mieć znaczący wpływ na przebieg śledztwa.

Wszystkie osoby, które zechcą przekazać informacje, mogą być pewne, że ich dane będą traktowane w sposób poufny i zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

źródło: Policja Zakopane
/j

tagi