Strona główna » Protest rolników w Chyżnem: Utrudnienia w ruchu drogowym
Aktualności Miasto Zakopane

Protest rolników w Chyżnem: Utrudnienia w ruchu drogowym

Od piątku, 15 marca bieżącego roku, mieszkańcy i podróżujący przez Chyżne muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu drogowym. Przejście graniczne między Polską a Słowacją na drodze krajowej nr 7 staje się miejscem manifestacji, zorganizowanej przez rolników, którzy domagają się uwzględnienia swoich potrzeb i problemów w polityce rolnej.

Blokada przejścia granicznego jest częścią strajku rolników, który ma na celu zwrócenie uwagi na trudności, z jakimi borykają się przedstawiciele tego sektora. Od godziny 10 rano planowana jest akcja, która może znacząco zakłócić normalny przepływ ruchu drogowego w tym rejonie.

Zarówno kierowców, jak i mieszkańców apeluje się o zrozumienie i cierpliwość w trakcie podróży. Ważne jest, aby wcześniej zaplanować trasę, uwzględniając możliwe alternatywy oraz być gotowym na ewentualne zmiany w organizacji ruchu. Warto również stosować się do poleceń policjantów, którzy podejmą działania mające na celu utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na drodze.

W trakcie protestu małopolscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego, dbając o to, aby akcja odbywała się zgodnie z prawem i nie zagrażała życiu ani mieniu osób podróżujących oraz mieszkańców.

źródło: Policja Zakopane
/j

tagi