Strona główna » Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 w Zakopanem!
Aktualności Miasto Zakopane

Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 w Zakopanem!

W dniach od 21 czerwca do 2 lipca 2023 roku Zakopane będzie gościło uczestników największej imprezy sportowej w Europie, a także największego wolontariatu sportowego w historii Polski. To wydarzenie będzie przyciągać uwagę sportowców i kibiców z całego świata, a 7000 zawodników z 48 krajów będzie rywalizować w blisko 30 dyscyplinach. Tym razem do Zakopanego zawitają również skoczkowie narciarscy, co na pewno wzbudzi jeszcze większe zainteresowanie wśród miłośników sportu.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkim uczestnikom igrzysk, organizatorzy potrzebują wsparcia 8000 wolontariuszy. Wszyscy chętni, którzy mają ukończone 18 lat i chcą dołączyć do grona wolontariuszy, są zapraszani do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie ie2023.pl/wolontariat.

Jako wolontariusz Igrzysk Europejskich będziesz miał okazję do aktywnego uczestnictwa w organizacji wydarzenia sportowego, który przyciąga uwagę całego świata. Będziesz miał także możliwość zdobycia cennych doświadczeń, nawiązania nowych znajomości oraz poznania międzynarodowej społeczności sportowej.

Nie zwlekaj i dołącz do grona wolontariuszy Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 w Zakopanem już teraz!

/j

tagi