Strona główna » Wyjątkowo bezpieczna i spokojna majówka pod Tatrami
Aktualności Miasto Zakopane

Wyjątkowo bezpieczna i spokojna majówka pod Tatrami

Majowy weekend pod Tatrami przyciągnął wielu turystów z całego kraju, mimo zapowiedzianej kiepskiej pogody. Wielu z nich postanowiło wybrać się na tatrzańskie szlaki, szczególnie popularnym celem okazało się Morskie Oko. Policja podsumowuje weekend wyjątkowo spokojny i bezpieczny.

Działania policyjne na tatrzańskich drogach były konieczne, w wyniku których zatrzymano kilku kierowców, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość, a także kilku, którzy prowadzili pod wpływem alkoholu. Obecność policjantów, którzy przybyli do Zakopanego na długi weekend majowy, wpłynęła pozytywnie na atmosferę, a także zapobiegła niepotrzebnym incydentom.

W Zakopanem i okolicznych miejscowościach policja odnotowała tylko pojedyncze interwencje, zazwyczaj związane z zakłóceniem ciszy nocnej i przesadnym spożyciem alkoholu.

Mimo, że nie wszystkie sprawy zostały jeszcze wyjaśnione, można z zadowoleniem stwierdzić, że działań policji podczas majowego weekendu pod Tatrami przyczyniły się do spokoju i bezpieczeństwa w regionie.

źródło: policja zakopane
/j

tagi