Strona główna » Kreatywne warsztaty z kamykami w Bibliotece Publicznej w Kościelisku
Aktualności Gmina Kościelisko

Kreatywne warsztaty z kamykami w Bibliotece Publicznej w Kościelisku

Już za tydzień, w piątek, 29 września, Gminna Biblioteka Publiczna w Kościelisku otwiera swoje drzwi dla miłośników sztuki i twórczości. Tego dnia odbędą się wyjątkowe warsztaty, których głównym bohaterem będą kamyki. To wydarzenie, pozornie proste, kryje w sobie niesamowity potencjał artystyczny.

Kamyki, choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zwyczajne, stają się inspiracją dla uczestników warsztatów. Dzięki swojej różnorodności i niezwykłej wyobraźni uczestników, stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych prac staje się możliwe.

To doskonała okazja, by wziąć udział w twórczych zajęciach, które pozwolą oderwać się od codzienności i zanurzyć w świecie sztuki. Warsztaty te zachęcają do eksperymentowania z formą, kształtem i kolorem, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł wyrazić swoją indywidualność i wyjątkowy sposób postrzegania rzeczywistości.

Gmina Kościelisko zaprasza wszystkich miłośników sztuki i tych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego, do udziału w kreatywnych warsztatach z kamykami, które odbędą się 29 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kościelisku. To wyjątkowa okazja, by odkryć w sobie artystyczną duszę i czerpać radość z tworzenia własnych dzieł sztuki. Nie przegapcie tego niezwykłego wydarzenia!

źródło: Gmina Kościelisko
/j

tagi