Strona główna » Urocze szczeniaki czekają na nowy dom!
Aktualności Gmina Poronin

Urocze szczeniaki czekają na nowy dom!

Porzucone szczeniaki dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i opiece Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Nowym Targu wyzdrowiały i czują się teraz znacznie lepiej.

Szczeniaki w chwili porzucenia zostały zabezpieczone i oddane przez Straż Gminną do schroniska dla zwierząt. Przeszły kompleksowe badania, okazało się, że są niedożywione i w bardzo złym stanie zdrowia, zagrażającym ich życiu. Teraz czekają na swoich przyszłych opiekunów, to dwie urocze suczki. Jedna z nich ma brązową sierść i choć posiada niewykształconą łapkę, to nadal emanuje radością i urokiem, który trudno opisać słowami. Druga z nich jest równie piękna i kocha życie tak samo jak jej siostra. Tymczasowi opiekunowie szukają teraz dla nich odpowiedzialnych i mądrych opiekunów, którzy otworzą swoje serca i domy na te niesamowite szczeniaki.

Pamiętajmy, że adopcja zwierzaka to zobowiązanie na wiele lat, ale także niesamowita okazja do dzielenia się miłością i uczynienia świata lepszym miejscem dla naszych futrzanych przyjaciół.

Opiekunowie proszą o rozważne i przemyślane propozycje adopcji. Jeśli chcielibyście dać tym szczeniaczkom nowy dom i szansę na szczęśliwe życie, należy kontaktować się pod numerem telefonu 18 20 210 24 (referat ochrony środowiska, dostępny do godziny 15:00) lub bezpośrednio do nas pod numerem 667 607 500.

Apelujemy do Was, drodzy Czytelnicy, abyście pomogli nam znaleźć dla tych szczeniaczków odpowiednie domy. Każdy akt adopcji jest nie tylko gestem dobroci, ale także szansą na nowe, pełne miłości doświadczenie dla obu stron.

Wspólnie możemy sprawić, że ich los zmieni się na lepsze i dostaną szansę na życie pełne miłości i przygód.

źródło: Wójt Gminy Poronin
/j

tagi