Strona główna » Spotkanie z Ratownikami TOPR i Beatą Sabałą- Zielińską na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie
Aktualności

Spotkanie z Ratownikami TOPR i Beatą Sabałą- Zielińską na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

Za tydzień w Krakowie odbędzie się niezwykłe wydarzenie podczas Międzynarodowych Targów Książki. Warto wziąć udział w spotkaniu z bohaterami górskich szczytów – ratownikami z TOPR oraz autorką książek poświęconych ich heroicznej służbie, Panią Beatą Sabała-Zielińską.

Data i miejsce spotkania

Spotkanie odbędzie się dnia 29 października w pięknym Krakowie. Wydarzenie będzie miało miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Książki, co sprawia, że jest to doskonała okazja do połączenia miłości do literatury i fascynacji górami.

Ratownicy TOPR – Bohaterowie Tatr

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe to jedna z najbardziej znanych i cenionych organizacji ratowniczych na świecie. Od lat śmiało wkraczają na niebezpieczne stoki, by uratować życie w górach. Ich praca to połączenie niezwykłej odwagi, wiedzy, i poświęcenia. W trudnych warunkach górskich codziennie stawiają czoła wielu wyzwaniom, by zapewnić bezpieczeństwo turystom i alpinistom.

Beata Sabała-Zielińska – Autorka Książek o TOPR

Beata Sabała-Zielińska, autorka książek poświęconych TOPR, jest osobą, która przybliża nam nie tylko codzienną pracę ratowników, ale także ich historię i wyjątkowe ludzkie historie, związane z górami. Jej książki to opowieści o bohaterach, którzy zawsze idą na pomoc innym, narażając swoje życie na niebezpieczeństwo.

Inspirujące spotkanie

Spotkanie z ratownikami TOPR oraz autorką książek o TOPRze będzie nie tylko okazją do bliższego poznania ich historii, ale także inspiracją dla wszystkich miłośników górskich przygód. Dowiemy się więcej o codziennej pracy ratowników, ich wyzwaniach i osiągnięciach. Beata Sabała-Zielińska podzieli się swoją pasją do gór i opowie o procesie tworzenia swoich fascynujących książek.

źródło: TOPR
/j

tagi