Strona główna » Sylwester Marzeń kolejny raz pod Tatrami
Aktualności Miasto Zakopane

Sylwester Marzeń kolejny raz pod Tatrami

Pytania i spekulacje dotyczące organizacji wyjątkowego „Sylwestra Marzeń” w malowniczym Zakopanem nie ustawały od dłuższego czasu. Jednakże, najnowsze doniesienia przynoszą nowinę dla wszystkich entuzjastów tej imprezy, gdyż została podpisana umowa na organizację tego wydarzenia pod Tatrami.

Jak podaje portal Podhale24- Agata Pacelt-Mikler, główny specjalista Wydziału Kultury Fizycznej i Komunikacji Społecznej, poinformowała, że umowa dotycząca użyczenia terenu między miastem Zakopane a Telewizją Polską została podpisana 20 listopada. To ostateczne potwierdzenie, że „Sylwester Marzeń” w 2023 roku odbędzie się w tym urokliwym zakątku Polski.

Pierwszym krokiem do przygotowania tego wyjątkowego wydarzenia będzie budowa sceny, która ma ruszyć już 12 grudnia. Od tego momentu teren zostanie udostępniony organizatorom. Po zakończeniu imprezy, organizator ma czas do 30 stycznia na zdemontowanie sceny oraz wszelkiej infrastruktury. Również czynności porządkowe będą prowadzone w zależności od warunków atmosferycznych. Zgodnie z zapisami umowy, do 31 maja 2024 roku teren górnej Równi Krupowej musi zostać przywrócony do stanu sprzed użyczenia.

Informacje o programie wydarzenia oraz artystach, którzy wystąpią w sylwestrową noc, są nadal trzymane w ścisłej tajemnicy. To sprawia, że oczekiwanie na dalsze informacje staje się jeszcze bardziej ekscytujące dla wszystkich planujących spędzić tę wyjątkową noc w Zakopanem.

źródło: Podhale24
/j

tagi