Strona główna » Zaproszenie na Zakopiańskie Mikołajki!
Aktualności Miasto Zakopane

Zaproszenie na Zakopiańskie Mikołajki!

Świąteczna Rodzinna Zabawa!
Burmistrz Miasta Zakopane, Leszek Dorula, wraz z całą społecznością, serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – Zakopiańskie Mikołajki! To magiczne spotkanie, które od lat zapisuje się w kalendarzu miasta jako nieodłączny element świątecznych przygotowań. W tym roku festyn odbędzie się w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w dniu 9 grudnia w godzinach od 11:00 do 15:00. To będzie niezapomniany dzień pełen atrakcji, których nie można przegapić!

Świąteczny klimat, radość i uśmiech najmłodszych będą głównymi bohaterami tego wydarzenia. Już teraz zapowiada się wiele ekscytujących aktywności, z których najważniejsza to oczywiście możliwość spotkania z samym Świętym Mikołajem! To dla dzieci i tych nieco starszych niezwykła okazja, by osobiście porozmawiać z sympatycznym mężczyzną w czerwonym płaszczu.

Kiermasz świąteczny, warsztaty dekorowania bombek i pierników, a także występy uczniów zakopiańskich szkół na scenie dodadzą temu dniu magii i niezapomnianego klimatu. Dodatkowo, niezwykli artyści uliczni, tak jak szczudlarze, elfy czy aniołki, zadbasz o niezwykłą atmosferę i uśmiech na twarzach wszystkich uczestników.

To jednak nie wszystko! Zakopiańskie Mikołajki to nie tylko zabawa, ale także nauka i rozwój. Dlatego też przygotowano stoiska edukacyjne, warsztaty survivalowe i wiele innych atrakcji, które połączą zabawę z wiedzą.

Warto także wspomnieć o wspaniałych niespodziankach przygotowanych przez partnerów wydarzenia, takich jak Ochotnicza Straż Pożarna, Policja, Termy Zakopiańskie, Teatr Jednej Miny oraz Tatra Family. Ich udział z pewnością wzbogaci to wyjątkowe świąteczne święto.

Zatem nie zwlekajcie! Zapraszamy serdecznie wszystkich na wyjątkowe Zakopiańskie Mikołajki. Przyjdźcie 9 grudnia od godziny 11:00 do 15:00, by wspólnie cieszyć się magią Świąt i stworzyć niezapomniane chwile w gronie swoich bliskich.

Organizatorami tego wydarzenia są Miasto Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna im. S. Żeromskiego oraz Miejska Galeria Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego.

źródło: UM Zakopane
/j

tagi