Strona główna » Mikołajkowa akcja krwiodawstwa – Podaruj dzieciom najcenniejszy dar
Aktualności Gmina Poronin

Mikołajkowa akcja krwiodawstwa – Podaruj dzieciom najcenniejszy dar

W dniu 6 grudnia od godziny 9:00 do 13:00 Przedszkole Publiczne w Poroninie, zlokalizowane przy ulicy Józefa Piłsudskiego 2, będzie gospodarzem wyjątkowej inicjatywy. W ramach obchodów Mikołajek, odbędzie się Mikołajkowa Akcja Krwiodawstwa dedykowana rodzicom dzieci przedszkolnych pod hasłem „Podaruj Dzieciom Najcenniejszy Dar”.

To szczególne wydarzenie, współorganizowane przez Przedszkole Publiczne, Krwiodawstwo Zakopane oraz Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie, ma na celu propagowanie idei oddawania krwi, jednocześnie integrując lokalną społeczność w duchu altruizmu i wsparcia dla potrzebujących.

Mikołajkowa Akcja Krwiodawstwa stawia sobie za zadanie zwrócenie uwagi na znaczenie regularnego oddawania krwi oraz ukazanie, jak niezwykle cenny może być ten gest dla innych osób, zwłaszcza w okresie świątecznym, gdy pomoc i wsparcie nabierają szczególnego znaczenia.

To niezwykła okazja, by nie tylko wspierać szlachetny cel oddawania krwi, ale również spędzić miło czas w gronie rodzinnym, integrując się z innymi mieszkańcami społeczności lokalnej.

źródło: UG Poronin
/j

tagi