Strona główna » Spotkanie z Ratownikami TOPR: Promocja książki „PIERWSZA POMOC W GÓRACH”
Aktualności Miasto Zakopane

Spotkanie z Ratownikami TOPR: Promocja książki „PIERWSZA POMOC W GÓRACH”

Mają Państwo okazję do spotkania z ratownikami z Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (TOPR) i poznania ich niezwykłych doświadczeń oraz wiedzy na temat pierwszej pomocy w warunkach górskich. Autorzy książki „PIERWSZA POMOC W GÓRACH” serdecznie zapraszają na wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższy piątek, 15 grudnia, w STRH Bistro Art Cafe, przy ul. Krupówki 4A w Zakopanem, rozpoczynając o godzinie 19:00.

Spotkanie to będzie doskonałą okazją nie tylko do poznania autorów książki, ale także do zgłębienia wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy w trudnych warunkach górskich. Przedstawiciele TOPR podzielą się swoimi doświadczeniami i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa oraz zachowania w przypadku wypadków czy sytuacji kryzysowych w górach.

Książka „PIERWSZA POMOC W GÓRACH” to kompendium wiedzy, które przybliża skuteczne sposoby postępowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia w trudnym terenie górskim. Zawiera praktyczne porady, kroki do wykonania oraz istotne informacje, które mogą okazać się niezwykle pomocne w krytycznych momentach.

Więcej szczegółowych informacji na temat książki oraz spotkania z ratownikami TOPR można znaleźć na stronie internetowej: pierwszapomocwgorach.pl.

źródło: TOPR
/j

tagi