Strona główna » Planowane prace drogowe na ul. Szkolnej wymagają czasowego zamknięcia dla ruchu
Aktualności Miasto Zakopane

Planowane prace drogowe na ul. Szkolnej wymagają czasowego zamknięcia dla ruchu

Urząd Miasta Zakopane ogłosił planowane prace drogowe, które wpłyną na czasowe zamknięcie dla ruchu kołowego ulicy Szkolnej. Zgodnie z informacją podaną przez urząd, zamknięcie drogi będzie obowiązywać w dniu 13 grudnia 2023 roku, w godzinach od 9:00 do 17:00. Dotyczyć to będzie odcinka od mostu na Walową Górę do mostu ul. Bilinówka.

Decyzja o zamknięciu drogi wynika z planowanych prac budowlanych, których celem jest wykonanie asfaltowej warstwy ścieralnej na jezdni. Te działania mają na celu poprawę stanu nawierzchni drogowej, zapewniając lepsze warunki dla użytkowników drogi.

Jednakże, istnieje możliwość zmiany daty lub godzin zamknięcia ulicy Szkolnej w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych lub wystąpienia innych nieprzewidzianych czynników, które mogą uniemożliwić przeprowadzenie planowanych prac.

Urząd Miasta Zakopane złożył również przeprosiny za wszelkie potencjalne utrudnienia w ruchu, jakie mogą wystąpić związane z zamknięciem ulicy Szkolnej. Jednocześnie apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności dla wszystkich użytkowników dróg, zwłaszcza w rejonie, gdzie prowadzone będą prace budowlane.

Mieszkańcy oraz osoby podróżujące w okolicach ul. Szkolnej w dniu 13 grudnia 2023 roku są proszone o śledzenie komunikatów urzędu miasta w celu uzyskania aktualnych informacji dotyczących ewentualnych zmian w planowanym zamknięciu drogi.

źródło: UM Zakopane
/j

tagi