Strona główna » Zmiany w organizacji ruchu w Zakopanem związane z kontynuacją budowy centrum przesiadkowego w Kuźnicach
Aktualności Miasto Zakopane

Zmiany w organizacji ruchu w Zakopanem związane z kontynuacją budowy centrum przesiadkowego w Kuźnicach

Urząd Miasta Zakopane ogłosił zmiany w organizacji ruchu na ul. Przewodników Tatrzańskich, które mają wejść w życie od 16 grudnia 2023 roku. Te tymczasowe zmiany zostały podjęte w związku z kontynuacją prac budowlanych nad zintegrowanym centrum przesiadkowym w Kuźnicach, przy dolnej stacji kolei linowej na Kasprowy Wierch.

Całkowita modernizacja tej lokalizacji ma na celu zapewnienie lepszych udogodnień dla podróżnych, tworząc centrum przesiadkowe, które ułatwi przemieszczanie się w regionie oraz poprawi infrastrukturę transportową dla turystów odwiedzających Tatry.

Zmiany w organizacji ruchu obejmą okres świąteczny oraz ferii zimowych. Pracownicy Urzędu Miasta Zakopane apelują o zachowanie szczególnej ostrożności przez wszystkich użytkowników dróg w rejonie prowadzonych robót. Również zwracają uwagę na konieczność dostosowania się do oznakowania tymczasowej organizacji ruchu drogowego.

Podczas korzystania z ul. Przewodników Tatrzańskich w okresie obowiązywania tych zmian, zaleca się śledzenie komunikatów drogowych oraz bezwzględne dostosowanie się do wszelkich przepisów ruchu drogowego. Oznakowanie oraz informacje organizacyjne mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg w okolicy prowadzonych prac budowlanych.

Wszelkie dodatkowe pytania dotyczące zmian w organizacji ruchu można kierować bezpośrednio do Urzędu Miasta Zakopane, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji i wsparcia.

źródło: UM Zakopane
/j

tagi