Strona główna » Wawel Truck na zimowej wyprawie po Polsce. Słodki przystanek także w Zakopanem!
Aktualności Miasto Zakopane

Wawel Truck na zimowej wyprawie po Polsce. Słodki przystanek także w Zakopanem!

Zima to czas, gdy przyroda przyodziewa się w białą szatę, a miłośnicy słodkich przyjemności znajdują niepowtarzalne sposoby na dostarczenie sobie radości. W tym roku Wawel Truck, interaktywny pojazd marki Wawel, rusza w kolejną trasę po Polsce, a jego kolejnym przystankiem będzie malownicze Zakopane. Od 19 do 21 stycznia Wawel Truck zaserwuje mieszkańcom i turystom niezapomniane słodkie doznania.

19 stycznia – Początek przygody w Zakopanem

W piątek, 19 stycznia, Wawel Truck stanie na parkingu przy ul. Tadeusza Kościuszki 3 w Zakopanem, gotów rozpieszczać podniebienia w godzinach 10:00-16:00. To doskonała okazja dla miłośników słodyczy, aby zanurzyć się w świat doskonałych smaków oferowanych przez markę Wawel.

20 stycznia – Słodki Przystanek pod Nosalem

W weekend Wawel Truck przeniesie swoją słodką magię bliżej stoków narciarskich, aby uczestniczyć w World Snow Day Zakopane. W sobotę, 20 stycznia, w godzinach 14:00-18:00, pojawi się przy wyciągu pod Nosalem (ul. Balzera 30). To nie tylko okazja do delektowania się pysznymi wypiekami i słodyczami, ale także świetna zabawa dla całych rodzin po aktywnym dniu na stoku.

21 stycznia – Słodki Finał na Górnej Równi Krupowej

W niedzielę, 21 stycznia, Wawel Truck zamelduje się na Górnej Równi Krupowej w godzinach 11:00-15:00, aby zakończyć swoją zimową trasę w Zakopanem. Będzie to idealny moment na zatrzymanie się i skosztowanie wyjątkowych smakołyków, a także wspólną radość zimowych atrakcji przygotowanych podczas World Snow Day.

Słodkie przyjemności dla najmłodszych

Wawel Truck to nie tylko podróż po Polsce, to także mobilne laboratorium słodkości dla najmłodszych. W czasie World Snow Day Zakopane przygotowano dla dzieci niezwykłe atrakcje, które dodadzą dodatkowego uroku zimowym szaleństwom. Słodkie doznania w połączeniu z zimowym klimatem stworzą niezapomnianą atmosferę dla całych rodzin.

źródło: UM Zakopane
/j

tagi