Strona główna » Kobiety sukcesu w Willi Czerwony Dwór
Aktualności Miasto Zakopane

Kobiety sukcesu w Willi Czerwony Dwór

W dniu 7 marca 2024 roku o godzinie 17:00, Centrum Kultury Rodzimej w willi Czerwony Dwór na ulicy Kasprusie 27 spotkają się kobiety, które uważają swoje dotychczasowe osiągniecia za wybitne, zarówno zawodowe jak i prywatne i chcą o tym powiedzieć. Miasto zaprasza na wieczór z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, pod hasłem „Tu mi dobrze, tu mój świat…”.

Będzie to niezwykła okazja, by posłuchać wypowiedzi Pań, które czują w że odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach życia. Muzyka, literatura, rzeźba, haft, sport, pomoc społeczna, edukacja – to tylko niektóre z obszarów, z których będą się dzielić swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Na liście prelegentek oprócz urzędników znajdują się także imiona wybitnych kobiet, których działalność zasługuje na uznanie i podziw. Aneta Bachleda-Curuś, Bogumiła Dańko, Lucyna Galica-Jurecka, Bożena Gąsienica, Aneta Kubicka, Maria Łukaszczyk, Karolina Riemen, Siostra Rita, Barbara Wilczyńska, Hanka Wójciak – to tylko niektóre z nich. Każda z nich ma swoją niepowtarzalną historię i wkład w różnorodne dziedziny życia społecznego.

Wierzymy, że ten wieczór będzie także przypomnieniem o niezwykłym potencjale, jaki tkwi w każdej kobiecie.

/j

tagi