Strona główna » Dzień Kobiet w stylu – warsztaty makijażu dziennego w Gminie Kościelisko!
Aktualności Gmina Kościelisko

Dzień Kobiet w stylu – warsztaty makijażu dziennego w Gminie Kościelisko!

Marzysz o idealnym makijażu, który podkreśli Twoje naturalne piękno? A może chcesz się nauczyć krok po kroku, jak stworzyć codzienny look, który będzie Cię wyróżniać? Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Gmina Kościelisko zaprasza wszystkie Panie na warsztaty z podstaw makijażu dziennego, które odbędą się pod hasłem „KROK PO KROKU DO PERFEKCYJNEGO MAKIJAŻU”. To doskonała okazja, by odkryć tajniki make-upu i poczuć się jeszcze piękniejszą w swojej skórze!

Warsztaty poprowadzi doświadczona specjalistka zajmująca się wizażem i kolorystyką – Ewa Stopka. Znana ekspertka pokaże Ci, jak dobrać kosmetyki do Twojego typu cery, jak wykonać makijaż krok po kroku oraz udzieli cennych wskazówek, jak unikać typowych błędów.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 marca 2024 roku, o godzinie 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury Regionalnej w Kościelisku. Wstęp na warsztaty jest całkowicie darmowy, więc nie przegap tej okazji!

Podczas warsztatów będziesz mieć okazję nie tylko zdobyć nową wiedzę, ale także wziąć udział w prezentacji makijażu na żywo. Prowadząca warsztaty szuka ochotniczki, która zechce zostać naszą modelką podczas pokazu! Jeśli chciałabyś, aby to na Tobie Ewa pokazała, jak stworzyć idealny makijaż, nie wahaj się zgłosić!

Jeśli chcesz dołączyć do makijażowej przygody, skontaktuj się z pod numerem telefonu: 660 554 107 i potwierdź swoją obecność.

źródło: GOKR Kościelisko
/j

tagi