Strona główna » Zachęcamy do adopcji zwierzaków ze Schroniska w Nowym Targu
Aktualności Gmina Kościelisko

Zachęcamy do adopcji zwierzaków ze Schroniska w Nowym Targu

Wraz z nadejściem wiosny wielu z naszych czworonożnych przyjaciół szuka nowych domów i opieki. Dlatego też chcemy zwrócić uwagę na możliwość adopcji uroczych psiaków ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt, Útulok pro zvierat, w Nowym Targu.

To miejsce pełne miłości i troski, gdzie opiekunowie poświęcają się zapewnianiu zwierzętom najlepszych warunków i szansy na nowy początek. Psiaki, które trafiają do schroniska, często są zdezorientowane i potrzebują ciepłego przytuliska oraz czułej dłoni, która poprowadzi je przez trudne chwile.

Co więcej, wiele z tych zwierząt pochodzi z naszej własnej okolicy. To nasze sąsiednie ulice, których mieszkańcy wprost trafiają do schroniska. Dlatego apelujemy do wszystkich posiadaczy czworonogów o oznakowanie swoich pupili. Wystarczy numer telefonu na obroży lub specjalnej identyfikacji. To najprostszy sposób, aby szybko i skutecznie odnaleźć właściciela zagubionego zwierzaka.

Zachęcamy także wszystkich zainteresowanych adopcją do odpowiedzialnego podejścia. Adoptowanie zwierzęcia to zobowiązanie na wiele lat, ale również ogromna dawka miłości i radości, którą te stworzenia potrafią przynieść do naszego życia. Pamiętajmy, że każde zwierzę zasługuje na kochający dom i szansę na szczęśliwe życie.

Dlatego jeśli rozważasz adopcję lub po prostu chcesz pomóc schronisku, zajrzyj do Útulok pro zvierat w Nowym Targu. Tam czekają na Ciebie psiaki pełne radości i wdzięczności, gotowe na nową przygodę u boku swojego nowego opiekuna. Przyjdź i spraw, by ich ogonki znów szczęśliwie machały w rytm radości!

źródło: Gmina Kościelisko
/j

tagi