Strona główna » Zaginiony 23 latek z Ukrainy
Aktualności Miasto Zakopane

Zaginiony 23 latek z Ukrainy

Policja Tatrzańska ogłosiła wczoraj komunikat o zaginionym obywatelu Ukrainy, Bohdanie Soliaryku w wieku 23 lat. Informacje wskazują, że ostatnio widziano go w dniu 5 kwietnia 2024 roku około godziny 15:00 w Zakopanem. Od tego czasu nie ma żadnych wiadomości ani kontaktu z nim.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, o niezwłoczny kontakt z tatrzańską policją. Zaginiony może być w niebezpieczeństwie, dlatego szybka reakcja i udzielenie wszelkich możliwych informacji może okazać się kluczowe dla jego odnalezienia.

Bohdan Soliaryk jest obywatelem Ukrainy w wieku 23 lat. Posiada ciemne włosy i brązowe oczy. W momencie zaginięcia miał na sobie niebieską kurtkę i jeansy. Każda, nawet najdrobniejsza informacja na temat jego miejsca pobytu może okazać się istotna.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt z tatrzańską policją pod numerem +48478347400 lub pod numerem alarmowym 112. Każde zgłoszenie będzie traktowane jako ważne i może przyczynić się do odnalezienia Bohdana Soliaryka oraz przywrócenia go bezpiecznie do jego rodziny i bliskich.

źródło: KPP Zakopane

/j

tagi